دسته‌بندی نشده, قهوه, مطالب آموزشی

آیا قبل از قهوه باید آب نوشید یا بعد از آن؟

آیا قبل از قهوه باید آب نوشید یا بعد از آن؟

آیا قبل از قهوه باید آب نوشید یا بعد از آن؟

وقتی وارد یک بار می شویم، همیشه قبل از قهوه به ما آب می دهند. دلیلی پشت این عمل وجود دارد. آب برای تمیز کردن زبان استفاده می شود که به شما امکان می دهد طعم غذاهایی را که بعدا میل می شوند بهتر بچشید، اما همچنین برای پاک کردن اعصاب چشایی از طعم هایی که دوست ندارید نیز مفید است.

لیوان آب و قهوه همزمان سرو می شوند، اما برای لذت بردن از یک قهوه خوب ابتدا باید آب نوشیده شود.
نوشیدن آب بعد از قهوه نه تنها بی فایده است، بلکه مضر است: طعم قهوه ای را که به تازگی چشیده اید از بین می برد.

استفاده از یک لیوان کوچک آب قبل از اسپرسو برای یکی از حسگرهای اصلی ما یعنی زبان، اساسی است. برای به دست آوردن حداکثر درک حسی، لازم است تا حد ممکن باقیمانده هایی که اعصاب چشایی را مسدود می کنند، حذف کنید.

آیا قبل از قهوه باید آب نوشید یا بعد از آن؟

اگر نوشیدن آب قبل از قهوه باعث تقویت حسی می شود، نوشیدن آن بعد از آن به معنای از بین بردن فوری طعم قهوه با شستن اعصاب چشایی است.

دو مورد وجود دارد که نوشیدن آب بعد از قهوه می تواند مفید باشد. یکی زمانی است که قهوه ای را که می نوشید دوست ندارید. این به این دلیل است که آب با از بین بردن طعم های مزه شده جوانه های چشایی را تمیز می کند. دلیل دیگر این است که برخی از محصولات ممکن است قابض باشند زیرا با دانه های نابالغ ساخته شده اند که احساس خشکی دهان را ایجاد می کند. در این موارد شما نیاز به نوشیدن را احساس می کنید، اما تنها به این دلیل است که محصول دارای نقص است و حالتی ایجاد می شود که نباید وجود داشته باشد. برای یک محصول کامل نیازی به آب نیست.

در حالی که نوشیدن آب قبل از قهوه یک قانون است، نوشیدن آن بدون گاز یا گازدار یک اولویت است. با این حال، علم توصیه هایی را برای توضیح تفاوت ارائه می دهد. حباب های موجود در آب گازدار به پاکسازی بهتر کام از طعم و عطر غذاهای مصرفی کمک می کند. با این حال، تأثیر آنها می تواند بسیار قوی باشد و کمی جوانه های چشایی را بی حس کند.
با انتخاب آب طبیعی، که لطیف تر است، در عوض طعمی خنثی برای چشیدن قهوه خواهید داشت.

 

فروشگاه

 

منبع : https://www.torrefattoriassociati.it/acqua-e-caffe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *